سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
آژانس عکس همشهری
فهرست راه‌یافتگان به اردوی مشترک این جشنواره با همکاری نهمین جشنواره ملی عکس رضوی در روز‌های پایانی ماه صفر مشخص شد.

دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری عکس «خانه دوست» گفت: این اردویراه‌یافتگان اردوی کشوری عکاسی ایام پایانی صفر مشخص شد عکاسی با حضور جمعی از عکاسان منتخب از سراسر کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه(پنجم و ششم آبان) با محوریت عکاسی از زائران پیاده رضوی در مشهد برگزار می‌شود.

 

جواد براتی با تأکید بر اینکه مدعوین به این اردوی عکاسی ایام پایانی ماه صفر بر اساس رزومه و شرح فعالیت‌های پنج ساله اخیرشان، گزینش شدند، افزود: سوابق عکاسی متقاضیان این اردو با حضور سید جلیل حسینی زهرایی، فرامرز عامل بردبار، غدیر وقاری شورجه، شرمین نصیری و صادق ذباح بررسی شد و حدود 70نفر برای حضور در اردو انتخاب و معرفی شدند.

 

دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست گفت: افراد منتخب اردو، عصر روز شنبه چهارم آبان ماه توسط دبیرخانه جشنواره پذیرش می‌شوند تا در روزهای پنجم و ششم آبان سال جاری از زائرین پیاده رضوی عکاسی کنند؛ ضمنا این عکاسان در این مدت مهمان آستان قدس رضوی خواهند بود.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هفتمین دوره جشنواره ملی عکس خانه دوست می‌توانند به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.aqaks.ir مراجعه کنند.

 

انتهای خبر/