جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
 در تالار وحدت اهدا خواهد شد.
آثار برتر بخش مسابقه عکس سي و سومين جشنواره بين المللي تئاتر فجر معرفي شدند. مسابقه عکس اين دوره از جشنواره، شامل دو بخش انگاره نگاري و عکاسي از اجراهاي تئاتر بود که هيئت داوران، آثار برتر هر دو بخش را مشخص و معرفي کردند. هيئت داوران متشکل از شادي قديريان، بابک حميديان، محمدرضا شريف زاده، کيارنگ علايي و اردشير رستمي، برگزيدگان بخش انگاره نگاري را به شرح زير اعلام کرد:

برترین های مسابقه عکس جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

آثار برتر بخش مسابقه عکس سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

مسابقه عکس این دوره از جشنواره، شامل دو بخش انگاره نگاری و عکاسی از اجراهای تئاتر بود که هیئت داوران، آثار برتر هر دو بخش را مشخص و معرفی کردند.

هیئت داوران متشکل از شادی قدیریان، بابک حمیدیان، محمدرضا شریف زاده، کیارنگ علایی و اردشیر رستمی، برگزیدگان بخش انگاره نگاری را به شرح زیر اعلام کرد:

رتبه اول: محمدرضا سلطانی برای عکس و انگاره از نمایش «کالیگولا»

رتبه دوم: منصوره قلیچی برای عکس و انگاره از نمایش «سیندرلا»

رتبه سوم: مریم دیهول برای عکس و انگاره از نمایش «هم هوایی»

هیئت داوران در بخش عکس تئاتر، ضمن تقدیر از زهره صفی نور برای عکاسی از نمایش «صدای آهسته برف»، مریم دیهول برای عکاسی از نمایش «هر کسی یا شب می میرد یا روز، من شبانه روز» و مهسا صفاری پور برای عکاسی از نمایش «نان»، نفرات برتر را به شرح زیر اعلام کرد:

رتبه اول: ضیاء الدین صفویان برای عکاسی از نمایشی «هراکلس 5»

رتبه دوم: مسعود میرمیری برای عکاسی از نمایش «ننه دلاور»

رتبه سوم: سینا عدلی برای عکاسی از نمایش «به مناسبت ورود اشکان»

مسابقه عکس جشنواره بین المللی تئاتر فجر، از سال 87 تا کنون، هفت دوره متوالی است که برگزار می شود.

جوایز برگزیدگان بخش مسابقه عکس، در مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر روز یکشنبه 12 بهمن، ساعت 19:30 در تالار وحدت برگزار می شود، اهدا خواهد شد.

ایرنا //

کلیدواژه‌ها مسابقه عكس دهه فجر