شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴
علی هویسی از عکاسان خبری زبده و فعال خوزستان بامداد روز شنبه در جاده باغملک - هفتکل بر اثر سانحه تصادف به رحمت ایزدی پیوست.


 ساعت یک و 40دقیقه بامداد روز شنبه خودرو پژو 405 حامل علی هویسی با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرد که در این حادثه راننده پژو نیز جان خود را از دست می دهد.

هویسی عکاس جوان و باآتیه خوزستانی علاوه بر کسب عناوین برتر در جشنواره های مختلف عکاسی ، دانشجوی ترم آخر رشته عکاسی دانشکده خبر اهواز بود.

آن مرحوم یکی از عکاسان باانگیزه و جوان خوزستان بود که اساتید عکاسی استان آینده درخشانی را برای او پیش بینی کرده بودند.

هویسی در سال های اخیر آثارش را در خبرگزاری های مختلف استان و کشور ارایه و انتشار داده بود. این هنرمند متولد 1372 در اهواز بود.

شاید یکی زیباترین و تاثیرگذارترین عکس‌های هویسی مربوط به سفر مکه او بود که تحت عنوان "مکه؛ سرزمین کوه‌های مقدس، غار حرا، جبل الرحمه"، روی خروجی سرویس عکس ایسنای خوزستان قرار گرفته بود.

از دیگر آثار تاثیرگذار علی هویسی می‌توان به گزارش تصویری او از زلزله استان‌های بوشهر و آذربایجان شرقی اشاره کرد. این عکاس همچنین در جشنواره‌های مختلف عکاسی صاحب عناوین برتر شده بود.

عکس‌های خاطره‌انگیز هویسی در خبرگزاری‌های ایسنا،ایکنا و ایرنا برای همیشه ماندگار شد. مراسم تششیع مرحوم علی هویسی- فردا یکشنبه چهارم مرداد ماه از ساعت ۹ صبح در مسجد صاحب الزمان اهواز واقع در میدان چهارشیر،جنب اموزش و پرورش ن ۲-و بعد از ان در مرقد مطهر علی ابن مهزیار اهوازی به خاک سپرده میشود

اهواز/ ایرنا

کلیدواژه‌ها علی هویسی عكاس