آژانس‌ عکس همشهری سقفی برای عکاسان ايران

 

شکی نیست که عکاسی نه به عنوان یک هنر بلکه به عنوان ابزاری برای ثبت وقایع به اتفاقات سیاسی و اجتماعی اقتصادی روز گره خورده است.

آژانس عكس همشهری با مطالعه و بررسی  ضعف های حال حاضر خروجی تصويری خبرگزاری ها پايه گذاري شده است.و قوی ترين جستجو عكس را بر اساس موضوع و كليدواژه دارا می باشد. آژانس عكس همشهري اولين بانک عكس مطبوعاتی آنلاين ايران خواهد شد و كاربران می توانند به صورت آنلاين بعد از ثبت نام در سامانه عضويت عكسهاي مورد نظر خود را خريداري نمايند. در خبرگزاری ها و سرويس های عكس ، كاربران با مشكل جستجو عكس انتخابی و دريافت عكس با كيفيت بالا مواجه هستند و از اين رو آژانس عكس همشهری اين خلا را جبران می نمايد.

نسخه آزمايشی آژانس عكس همشهري در روز بيست و دوم بهمن سال نود و سه بر روی خروجی جهاني اينترنت قرار گرفت و در فروردين سال  نود و چهار فاز اول آن از سوی دكتر محمد باقر قاليباف شهردار تهران افتتاح گرديد.  

 

 

آژانس داراي بخش‌هاي عضويت، درباره ما، ارسال عكس، راهنمای خريد، اطلاعات تماس، شهری، سياسی، فرهنگي و هنری، ورزشی، زیست بوم، مستند، اقتصادی، استان‌ها، بین الملل،۳۶۰، دریافتی، همراه، اخبار عکاسی، ويژه، گزارش‌های برگزيده،عكاس‌های خبری، تک عكس و عكاسان آژانس می باشد.
وب سايت آژانس عكس همشهری؛ عكس‌های توليدی عكاسان موسسه همشهری در تهران و شهرستان‌ها را ارائه می دهد و عكاسان آزاد مي تواند از طريق ارسال گزارش های تصويری از طريق ايميل با اين آژانس همكاری نمايند.

آژانس عكس همشهری متعلق به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی همشهری است و زير نظر گروه عكس همشهري مديريت می شود.

روزنامه همشهری به صاحب امتیازی موسسه همشهری؛ به مدیر عاملی مهدی ذاکری  و مدیر مسئولی حسين قربانزاده است.

روزنامه همشهری در روز ۲۴ آذر سال ۱۳۷۱ همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) پا به عرصه مطبوعات گذاشت.

این روزنامه با اتکاء به نوآوری‌های همه‌جانبه - فرم و محتوا - نقطه عطفی در روزنامه‌نگاری حرفه‌ای ایران شد و با درایت مدیران لایق پس از چند سال تبدیل به یک نهاد مطبوعاتی عظیم و چندرسانه‌ای شد که بسیاری از مقولات و رویکردهای نو را یا برای نخستین‌بار در مطبوعات ایران مطرح کرد و یا به تعمیق آن یاری ‌رساند.

توجه به فرهنگ شهرنشینی، مسائل جوانان، مشکلات محلات شهر، محیط زیست، ترافیک، آداب شهروندی، مدیریت شهری، شهر سالم، اوقات‌فراغت و ... از جمله موضوعاتی است که از ابتدا، همشهری سرلوحه فعالیت خود قرارداده است.

 

 

تلفن: ۰۲۱۲۳۰۲۳۶۳۷
نمابر: ۲۲۴۶۰۶۷
آدرس : خیابان ولیعصر , نرسیده به پارک وی , کوچه تورج , پلاک 14
گروه:
نام:*
نام خانوادگی:*
تلفن:
شماره همراه:
ایمیل:
توضیحات:*
کد امنیتی *