اخبار عکاسی
آژانس عکس همشهری
مسابقه عکاسی Urban 2019 توسط CBRE برگزار می شود و عکاسان سراسر جهان می توانند با توجه به غنا و تنوع زندگی شهری در سراسر جهان این موضوع را به چالش بکشند.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت از ۱۱ دی ماه به همراه نمایش عکس‌های برتر سال در فرهنگسرای سرو گشایش می یابد.
آژانس عکس همشهری
کارگاه آموزشی رئیس و معاون فدراسیون بین‎المللی هنر عکاسی همزمان با گشایش نمایشگاه بین المللی عکس خیام برگزار می‎شود.
آخرین اخبار
آژانس عکس همشهری
برندگان مسابقه عکاسی یلدای ساده ایرانی که به مناسبت فرارسیدن شب یلدا برگزار شده بود، اعلام شدند.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکس «٤٠ عکس، ٤٠ عکاس» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت گشایش یافت.
آژانس عکس همشهری
۵۰ تک‌عکس و ۴ مجموعه‌عکس به بخش مسابقه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «شبدیز» راه یافتند.
آژانس عکس همشهری
هر سال موسسه معتبر سی آی او بی در انگلیس از عکاسان حرفه ای و آماتور در جهان می خواهد تا در یک رقابت عکاسی از ساختمان های سراسر جهان شرکت کنند و امسال سه عکاس ایرانی در این رقابت درخشیده اند.
آژانس عکس همشهری
به منظور تبیین نقش جامعه زنان در عرصه‌های گوناگون انقلاب اسلامی با موافقت دبیرخانه جشنواره «هنر مقاومت» تصمیم گرفته شد تا موضوع مسابقه بخش عکس پنجمین دوره از این جشنواره «زن ایرانی» منظور شود.
آژانس عکس همشهری
در مرحله نهایی دومین «جشنواره ملی عکس فردوس» ۶۳ اثر از ۳۵ هنرمند موفق به راه یابی به بخش مسابقه و نمایشگاه شدند.
آژانس عکس همشهری
مسابقات عکاسی Drone یکی از محبوب­ترین و مشهورترین مسابقه‌های عکاسی در دنیا است که سالانه در دو بخش تجهیزات بسیار مدرن و تجهیزات معمولی، برگزار می‌­شود.
آژانس عکس همشهری
عکاسی از حیات وحش یک راه بسیار خوب برای خلق آثار زیبا و به نمایش گذاشتن مهارت‌های عکاس است، هرچند که گرفتن عکس‌های خوب در این فیلد می‌تواند چالش برانگیز باشد؛ البته بیشتر به دلیل اشتباهاتی که باعث از دست رفتن فرصت‌های خوب می‌شوند.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکس «ایران، ۴۰ سال پیش» از روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۴ در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.
آژانس عکس همشهری
عکس‌های منتخب پنجمین جشنواره هنر مقاومت همزمان با چهلمین سال‌ پیروزی انقلاب اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در معرض دید عموم قرار گرفته است.
آژانس عکس همشهری
عکاسی خبری عکاسی خبری به طور معمول برای زنان با محدودیت‌هایی روبه‌رو است و چه بسا در بعضی حوزه‌ها به بانوان عکاس اجازه ورود داده نشود.
اگر به دنبال شناخت نور در عکاسی هستید، نکته های این آموزش عکاسی و لینک هایی که در آن قرار داده ایم حتما برای شما مفید خواهند بود. حال که دارید در مورد نور جستجو می کنید، حتما به تاثیر نور در عکاسی و اهمیت آن پی برده اید، پس ما در این آموزش مستقیم به سراغ نکته هایی برای تسلط بر نور در عکاسی می رویم.
آژانس عکس همشهری
مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز گفت: به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه عکاسی با عنوان «چله انقلاب» در استان برگزار می‌شود.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت ۴ تا ۱۲ بهمن ماه ۹۷ در شهرهای بوشهر، شیراز، اصفهان، یزد، کاشان و قم برگزار خواهد شد.
سعید صادقی عکاس دفاع مقدس تصمیم دارد در مجموعه عکس جدیدش سراغ رزمندگانی برود که در دوران دفاع مقدس از آن‌ها عکاسی کرده بود.
آژانس عکس همشهری
داوران بخش عکاسی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان روز گذشته(دوشنبه یکم بهمن) آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد را بررسی کردند.
آژانس عکس همشهری
گونتر ریله معتقد است مهمترین بخش عکاسی حیات وحش به ذهن و نگاه عکاس برمی‌گردد و یک عکاس بااستعداد و مسلط به عکاسی با یک دوربین معمولی هم می‌تواند عکس‌های خوب ثبت کند.
آژانس عکس همشهری
مهدی امیری عکاس ایرانی که موفق به کسب جایزه جهانی «سینه بوک» شده است، درباره این جایزه و ویژگی‌های مجموعه عکس «خبر فوری» توضیحاتی ارائه کرد.
آژانس عکس همشهری
هنوز هم پهنه آبی و بی انتهای اقیانوسها رازهایی دارد که برای دانشمندان ناشناخته مانده است.
آژانس عکس همشهری
برگزیدگان هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر «هیأت» معرفی و تقدیر شدند. نادر طالب‌زاده پیشنهاد کرد این سوگواره‌ها به صورت بین‌المللی برگزار و کتاب‌هایشان هم به زبان‌های عربی و انگلیسی چاپ شود.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10